57 (2).jpg
Drink+Slush+Array+Overhead+Green+Drink (2).jpg
6492181_orig (2).jpg
chocolate drizzled caramel popcorn 02 (2).jpg
cottonCandy (2).jpeg

 

Cinema Solutions pārstāv divas Eiropā un arī pasaulē pazīstamus uzņēmumus, kuri piedāvā specializētos produktus kino un izklaides industrijai.

 

 

Kopš 2009. gada pārstāvam "Golden Link Europe" www.goldenlinkeurope.com nodrošinot Golden Link Europe preču pārdošanu, piegādi un loģistiku, kā arī klientu apkalpošanu uzņēmumiem Latvijā, Igaunijā un Lietuvā.

Ar filmu varoņiem saistītie produkti ir pieejami/izmantojami tikai un vienīgi kinoteātru industrijā. Savukārt produkcija ar "uzņēmuma" atpazīstamības zīmēm ir izmantojama bez ierobežojumiem jebkurā industrijā un jebkuram klientam ir pieejama.

Aprīkojums un izejvielas kvalitatīva popkorna ražošanai.

Gatavā produkcija izklaides vietām un mazumtirdzniecībai.

Taste of Jimmy koncepts - gardēžiem!

 

 

Jimmy's produkcija

Popkorna, uzkodu un dzērienu iepakojums ar filmu varoņiem. Netradicionāli iepakojumi. Visus produktus iespējams personalizēt ar Jūsu uzņēmuma logo un tml.

 

Tūtas, dzērienu krūzes, rotaļu mantas, magnēti, atslēgu piekariņi, aproces un citi produkti Jūsu ideju realizēšanai.

Golden Link produkcija

2013. gadā uzsākām ļoti veiksmīgu sadarbību ar popkorna produkcijas un izklaides industrijā izmantojamās specializētās tehnikas ražotāju"Jimmy Products B.V." http://www.jimmys.eu/.

Nodrošinam produkcijas pārdošanu, piegādi un loģistiku, apkalpošanu. Par nozīmīgāko aspektu šajā sadarbībā varam uzskatīt Jimmy`s Popcorn pieredzes un zināšanu ieviešanu kinoteātros Latvijā, Igaunijā un Lietuvā. Sadarbības rezultātā industrijā parādās jauni produkti, dažādājot esošo pakakpojumu klāstu un radot veselīgu konkurenci esošajiem līdzīgu produktu un aprīkojuma ražotājiem.